Проект Генплану Києва не враховує побажань громадськості

gen plan

 

Після появи на сайті Головкиївархітектури проекту Генерального плану м.Києва, активісти НЕЦУ переглянули зображення, розміщені на сайті за цим посиланням. Серед них не виявилось самого головного креслення Генерального плану Києва, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Національного екологічного центру України (НЕЦУ).


Разом з тим, навіть поверхневе вивчення графічних матеріалів начеб то остаточної версії нового Генплану дає зрозуміти, що більшість претензій громадськості не прибрані.

Так, досі планується забудова урочищ Горбачиха, Китаєве, значної кількості парків і скверів у забудованій частині міста, створення потужних котеджних містечок у парку «Троєщина», у Біличанському лісі та в районі Биківні.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.