Опозиція провела установчі збори Народної Ради України

narodna rada

 
У Будинку профспілок на Майдані Незалежності розпочалися Установчі збори Народної Ради України. У них беруть участь 156 народних депутатів опозиційних фракцій та позафракційних. Установчі збори розпочалися хвилиною мовчання за загиблими у боротьбі з режимом, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу ВО «Батьківщина».


У порядку денному Установчих зборів Народної Ради України п’ять питань:

1. Про конституювання Народної Ради України та ухвалення Декларації про утворення Народної Ради України.

2. Про обрання Президії Народної Ради України.

3. Про утворення місцевих Народних Рад.

4. Про підготовку до проведення всеукраїнського народного голосування, затвердження персонального складу Народної виборчої комісії та утворення Народних виборчих комісій.

5. Про створення підрозділів муніципальної міліції та загонів Народної самооборони (громадських об’єднань – для участі в охороні громадського порядку).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.