Прокуратура через суд відстоює право неповнолітнього сироти на квартиру у Києві

svyat sud

 
Прокуратура Солом’янського району Києва у судовому порядку вимагає визнати за дитиною-сиротою право власності на однокімнатну квартиру у столиці після смерті батьків. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Солом’янського району міста Києва.


Хлопчик проживав разом із батьками в однокімнатній квартирі на вул. Мартиросяна, що у Солом’янському районі. Після їх смерті опікунство над дитиною оформила його родичка.

«Як з’ясувалося, власницею житла була матір хлопця, проте за життя вона не розпорядилася своїм майном. Натомість піклувальник навіть після неодноразового звернення контролюючих органів не поспішав оформити спадщину на квартиру свого 16-річного підопічного», - повідомила старший прокурор прокуратури Солом’янського району Ірина Чечотка.

Зважаючи на грубе порушення прав дитини-сироти та з метою захисту її житлових прав прокуратура району направила позов до суду.

Наразі справа, хід якої перебуває на особистому контролі прокурора району, розглядається в Солом’янському райсуді столиці.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.