Київрада платить за засідання в облраді по 800 грн за годину

kmda krivo

 
Столичні депутати вже сім разів проводили засідання в будівлі Київоблради на пл. Лесі Українки і планують ще принаймні не менше шести – через те, що сесійний зал на Хрещатику досі ремонтують. У КМДА кажуть, що за кожну сесію в приміщенні облради їм доводиться платити.


«Це не оренда, а компенсація витрат - близько 800 гривень на годину. Тому, коли наші колеги затягують сесію, ми платимо більше», - зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Сім засідань, які були проведені в чужому будинку, обійшлися бюджету приблизно в 50,4 тис. грн. Найдорожчою виявилася сесія 4 вересня - 11,2 тис. грн. Тоді депутати просиділи 14 годин.

До кінця року розщедритися доведеться ще на 43 тис. грн, адже сесії проводяться два рази на місяць.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.