Кличко вирішив перевірити пожежну охорону в усіх кінотеатрах Києва

govten1

 
Пожежну охорону потрібно перевірити в усіх кінотеатрах та інших публічних місцях столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час оперативної наради з керівниками профільних відомств столиці щодо ситуації навколо кінотеатру «Жовтень». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.


«Ми повинні встановити причину займання. І, що важливо, перевірити пожежну охорону в усіх кінотеатрах і місцях скупчення людей: всі пожежні виходи, щоби не були заблоковані двері. Ще раз перевірити наявність вогнегасників і обладнання для локального усунення вогню. Це стосується концертних залів, музеїв, інших громадських місць, де присутні багато людей», - відзначив Віталій Кличко.

Також мер наголосив, що потрібно якнайшвидше розслідувати причини займання і притягнути винних до відповідальності.

Представники столичної міліції відзначили, що наразі працює слідча група і найближчим часом буде відкрите кримінальне провадження за фактом підпалу кінотеатру. Постраждалих в результаті пожежі немає.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.