Кличко: Ми запроваджуємо у Києві систему європейської технології очистки води
- Подробиці
- Опубліковано 03.06.2015 21:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2356
Мер Києва Віталій Кличко презентував перший етап проекту «Питна вода з-під крану», який стартував у столиці з Оболоні, повідомляє прес-служба Київського міського голови, передають «Конфлікти і закони».
«Як я обіцяв, ми запроваджуємо систему європейської технології очистки води у Києві. Відмовляємося від застарілих методів очистки води хлором, який є небезпечною речовиною. Станція «Оболонь-2», на якій ми зараз перебуваємо, забезпечує водою 20% мешканців Оболоні. Ми почали проект з цієї станції через велику кількість скарг мешканців на якість води. І це - лише перший крок. Наступний етап - повне забезпечення питною водою мешканців Оболонського району, а також Деснянського і Голосіївського», - зазначив Віталій Кличко.
Мер розповів, що програма з впровадження питної води у трьох районах столиці розрахована на два роки. В подальшому проект пошириться на всі райони Києва, і кожен киянин зможе отримувати чисту питну воду з-під крану. Віталій Кличко підкреслив, що на цей проект з бюджету Києва не було витрачено ні копійки, оскільки проект інвестиційний. Також запровадження нової технології жодним чином не спричинить зміну тарифу на воду.
Він відзначив, що всі процеси на станції автоматизовані і цю технологію очистки, яка працює в багатьох країнах Європи, Київ запровадив першим в Україні. «Якщо ми хочемо бути європейським містом, ми повинні втілювати європейські стандарти життя. І один з ключових стандартів для здоров'я кожного з нас - чиста питна вода», - сказав Київський міський голова.
Віталій Кличко випив склянку води з-під крану, очищеної за новою технологією, і відзначив, що вона нічим не відрізняється від бутильованої. «Вода без запаху і присмаку. Не відчуваю різниці між бутильваною і цією водою», - зазначив мер.
У 2015 році на насосній водопровідній станції «Оболонь-2» відбулася реконструкція вузла знезараження води. На станції ліквідоване хлорне господарство і впроваджено сучасну технологію: знезараження води відбувається сумішшю оксидантів REDOlyt. Суть процесу: розчин харчової солі за допомогою мембранного електролізера розщеплюється і утворюється суміш оксидантів. Оксиданти транспортуються через водний розчин, утворюючи REDOlyt. Це безпечний розчин для дезінфекції води: він знищує бактерії, віруси, мікроорганізми та гриби. REDOlyt є безпечною речовиною з високим ефектом знезараження. Його використання забезпечує більшу екологічність знезараження води і зменшує ризики виникнення аварійних ситуацій, пов‘язаних із хлором.
Роботи виконуються за рахунок інвестиційної програми.
Також з цієї категорії...
Театральний діяч одержав 20 тис....
23 мая 2012 г.
Вперше в Києві було презентовано...
12 сент. 2013 г.
Лідери опозиції зустрілися з Кетрін...
10 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...
Чонгар пройти було неможливо? -...
22 дек. 2024 г.
СБУ заочно повідомила про підозру...
22 дек. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
23 дек. 2024 г.
Останні новини
23.12.2024 08:49
1990 кацапів подохло минулої доби на українській землі22.12.2024 11:00
Трамп може закінчити війну дуже швидко?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:
Коментарі