Киянам повернуто 9 земельних ділянок на проспекті Перемоги

prok kiev new

 
За втручання прокуратури Святошинського району міста Києва у власність столичної громади реально повернуто 9 земельних ділянок вартістю більше 3 млн гривень, розташованих на 15-му кілометрі проспекту Перемоги. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2009 році ці землі загальною площею майже 1 га Київрада надала приватним особам для будівництва житлових будівель та господарських споруд. Проте з’ясувалося, що ділянки розташовані на землях рекреаційного призначення, тобто повинні були використовуватися для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів. А самі рішення Київради виносились з порушенням чинного земельного законодавства.

З метою усунення порушень законодавства, прокуратурою району пред’явлено позови про повернення вказаних земель громаді міста Києва, які суд задовольнив в повному обсязі.

Наразі рішення Святошинського райсуду столиці виконані - земельні ділянки повернуті киянам.



Коментарі

  +0 #1 Владимир 5 авг. 2015 г., 11:39:42
Каким киевлянам. Их уже определили.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.