Київський водозабір можуть отруїти пестицидами

kievskiy vodozabir

 
Вже за добу після виборів біля с. Новосілки Вишгородського району Київської області невідомі розорали 300 гектарів луків. Про це Національному екологічному центру України повідомили місцеві жителі.


Оранку переважно здійснюють вночі, чим роботи швидко викликали занепокоєння місцевих жителів.

«Всі луки навколо Новосілок були в недалекому минулому розпайовані під сіножаті і пасовища. Це значить, що використовувати їх з іншою метою не можна, - пояснив «Конфліктам і законам» заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. - Втім, зі слів робітників, що розорюють луки, вони планують засіяти всю розорану площу соєю».

Оранка подекуди зовсім близько підходить до берега і багато де охоплює ділянки, що затоплюються весняними паводками. Фахівці НЕЦУ встановили, що такого масштабу орних земель нема ніде в заплаві Десни. Використання пестицидів та інших хімічних препаратів, необхідних для вирощування сої, неодмінно ставить під загрозу київський водозабір, розміщений кількома кілометрами нижче по течії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.