Столичні поліцейські протягом години впіймали викрадача автомобіля

grabignik toyota1

 
До Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення: невідомий чоловік викрав автомобіль «Тойота». По Києву відразу ввели план «Перехоплення». У результаті правоохоронці затримали 47-річного уродженця Запоріжжя на викраденому автотранспорті.


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».

Потерпіла розповіла: автомобіль припаркувала біля будинку. Під час прогулянки із дітьми ключі дала сину, аби відкрити багажник, а сама перейшла через дорогу. У цей час до її транспортного засобу підбіг невідомий та за допомогою ключів, які хлопчик забув у замку, викрав машину.

grabignik toyota2

grabignik toyota3

Встановлено, що чоловік раніше уже притягався до кримінальної відповідальності.

За даним фактом слідчі Шевченківського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.