Покупець намагався втекти з магазину у взутті, за яке не розплатився

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини Оболонського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у приміщенні магазину затримали грабіжника. За вказаною адресою терміново прибули правоохоронці. На місці події поліцейські з’ясували, що 21-річний уродженець Житомирської області взяв у продавця пару фірмових бутсів вартістю маже півтори тисячі гривень та, одягнувши їх на себе, пройшов повз касу магазину.


На численні вимоги співробітників магазину зупинитися правопорушник не реагував, тож охоронці наздогнали його та затримали до приїзду поліції. Чоловік у скоєному зазнався. Правоохоронці з’ясували, що раніше він проблем із законом не мав.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до чотирьох років тюремного ув’язнення. Міру покарання для правопорушника обере суд.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.