​На вокзалі у Дарницькому районі правоохоронці затримали чоловіка із краденими мобільними телефонами

Потрапивши до приміщення охорони залізничного вокзалу, зловмисник вкрав два мобільні телефони. З місця події він намагався втекти, але наряд патрульної поліції та охоронники його затримали. Розпочато кримінальне провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


На місце події терміново прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясували: затриманий, скориставшись тим, що у приміщенні охорони вокзалу нікого не було, вкрав зі столу два мобільні телефони.

Чоловік намагався втекти, але це йому не вдалося. На платформі залізничного вокзалу зловмисника затримали поліцейські. Правопорушником виявився раніше судимий 28–річний місцевий мешканець.

Зловмисника затримали і перевіряють його причетність до аналогічних злочинів на території міста Києва.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.