​В Оболонському районі столичні оперативники затримали крадія-рецидивіста

Під час комплексного відпрацювання Оболонського району працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку помітили підозрілого чоловіка, який спостерігав за жінкою у магазині одягу. Скориставшись тим, що «жертва» відволіклася, зловмисник викрав у неї мобільний телефон. Поліцейські затримали 28-річного чоловіка на виході із торгового центру. Під час поверхневого огляду у нього виявили чужий телефон, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Правоохоронці з’ясували, що правопорушник неодноразово мав проблеми із законом через аналогічні злочини. На початку місяця він вийшов із в’язниці, де відбував покарання за скоєння крадіжки.

За даним фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Киянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання від вартою з можливістю внесення застави у розмірі 27 тисяч гривень.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.