​Правоохоронці затримали киянина, який до смерті побив свою співмешканку

До чергової частини столичної поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні доставили 33-річну місцеву мешканку із тяжкими травмами голови та тіла. Правоохоронці виїхали до медичного закладу для проведення першочергових слідчих дій.


За інформацією прес-служби відомства, поліцейські встановили, що потерпілу без свідомості «швидка» госпіталізувала із орендованої квартири на вулиці Болбачана. Лікарів викликав її співмешканець та розповів про те, що нібито напередодні його жінку побили невідомі.

Після проведення оперативних заходів оперативники встановили причетність до злочину 45-річного співмешканця потерпілої. Чоловік зізнався, що у розпалі сварки він побив жінку, яка від отриманих травм померла у лікарні.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 121 (Умисні тяжкі тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі. Затриманому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.