​Киевляне проходят проверку на вшивость

«Повторенье - мать ученья. Киевляне проходят проверку на вшивость. Сквер имени Мифа - патриота Украины, оперного певца с мировым именем Василя Слипака! или Андреевский спуск имени бандита Ахметова. Людям не хватает 2000 голосов. Выбор сделать так просто, если ты - киевлянин, а не жлоб...


P.S. Проголосовать могут все!» - пишет на своей странице Фейсбук Natali Barska.

«Залишилося лише 11 днів. І бракує ще майже 4 тисяч підписів.

Будь ласочка, давайте принаймні спробуємо зробити так, щоб на Андріївському все ж був сквер імені Василь Сліпак, а не черговий торгівельний центр.

Це на диво просто - підпишіть петицію, ось вона:

https://petition.kyivcity.gov.ua//petition/?pid=7430. Напишіть кілька слів про Міфа і залиште посилання на петицію на власній сторінці. Хто працює у ЗМІ – поширьте у своїх виданнях, навіть якщо ви про це вже писали (Тиждень, наприклад, нагадати про підписи ще раз сьогодні не посоромився - http://tyzhden.ua/News/213024).

Це 5 хвилин часу – і пам’ять назавжди», - пише Lera Burlakova.

Фото зі сторінки ФБ Lera Burlakova



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.