​У Києві на залізничному вокзалі затримали крадія-іноземця

Повідомлення про крадіжку на площі Вокзальній надійшло до чергової частини столичної поліції близько 15:00. На виклик поспішили працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку київської поліції.


За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, 63-річний мешканець Київщини розповів правоохоронцям, що біля пішохідного переходу до нього із донькою підійшов незнайомець і відволік розмовою. Вони звернули увагу, що згодом, коли цей чоловік пішов, до нього на площі приєднався товариш. А за кілька хвилин потерпілі помітили відсутність 4000 гривень.

Оперативники провели відпрацювання вокзального комплексу «Київ-Пасажирський» і відшукали чоловіків, схожих за прикметами. Мешканець Київщини із донькою відразу їх впізнали. Крім того, у старшого із зловмисників вилучили 4000 гривень.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

60-річного іноземця, у якого вилучили гроші, затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Його 38-річного товариша відпустили під особисте зобов’язання.

Фото Кореспондент



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.