​За скоєння пограбування киянин чотири роки проведе за ґратами

Правопорушник відібрав у жінки мобільний телефон та втік. Завдяки оперативному реагуванню працівників поліції підозрюваного затримали. Подія трапилася у минулому році. Тоді до поліції зателефонувала жінка та повідомила про те, що невідомий відібрав у неї ґаджет, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Працівники поліції, які прибули на виклик, з’ясували: правопорушник запропонував потерпілій купити у нього мобільний телефон. Коли вона погодилася та розрахувалася за покупку, чоловік вихопив із рук нової власниці ґаджет та втік.

Після проведення комплексу оперативних заходів підозрюваного затримали. Ним виявився 38-річний киянин, який раніше був судимий за скоєння крадіжки.

Вироком Подільського районного суду міста Києва за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, зловмисника засуджено до чотирьох років позбавлення волі.

Фото yourlawyer.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.