​Столичні поліцейські оперативно затримали раніше судимого квартирного злодія

Поліцейські полку особливого призначення №2 під час відпрацювання території Голосіївського району помітили підозрілого чоловіка. Побачивши службовий автомобіль правоохоронців, він кинувся навтьоки. Спецпризначенці наздогнали втікача, який зізнався, що кілька хвилин тому обікрав квартиру на вулиці Дмитра Луценка, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


При огляді у чоловіка знайшли викрадені ювелірні прикраси, гроші, відеокамеру, інструменти та набір відмичок.

Затриманий – 35-річний раніше судимий киянин. Кілька місяців тому він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за квартирну крадіжку.

Слідчим відділом Голосіївського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Фігуранту оголошено про підозру. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі. На час слідства зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.