​У Шевченківському районі поліцейські поспілкувалися з мешканцями про запобігання домашньому насильству

Правоохоронці спільно з представниками профільних служб розповіли киянам, як протистояти домашньому насильству та куди потрібно звертатися за допомогою. До заходу «16 днів проти насильства» долучились співробітники сектору протидії домашньому насильству Шевченківського управління поліції, працівники районного Управління соціального захисту населення, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.


Правоохоронці поспілкувалися з мешканцями району на тему протидії та запобігання домашньому насильству. Розповіли про те, як діяти і куди звертатися постраждалим від сімейного насилля, а також пояснили, що насильство у будь-яких формах та проявах карається законом. За вчинення такого порушення передбачена адміністративна відповідальність, а у разі систематичного вчинення насильства – кримінальна відповідальність.

Для кращого інформування та обізнаності мешканців міста правоохоронці роздали громадянам пам’ятки з порадами та номерами телефонів, звернувшись за якими можна отримати допомогу.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.