Замаринованная змея укусила китаянку

zmeya

 
Как сообщают китайские СМИ, местная жительница стала жертвой нападения змеи, замаринованной в лекарственной настойке. Змея, которая около 3-х месяцев настаивалась в лечебном средстве, неожиданно выскочила из бутылки, укусив женщину в руку.


ЧП произошло с жительницей Шуанчэна по имени Лю, страдающей от ревматизма. Женщина собиралась добавить немного рисового вина в бутылку, где уже несколько месяцев настаивалась лечебная смесь со змеей. После того как Лю открыла сосуд, рептилия внезапно вырвалась и укусила женщину.

На крики пострадавшей женщины прибежал родственник, которому удалось убить змею. Медики, к которым обратилась за помощью китаянка, сообщили, что укус рептилии не вызовет каких-либо последствий, опасных для жизни или здоровья женщины.

Лю самостоятельно готовила настойку со змеей, так как страдала от ревматизма. Женщине было предписано выпивать по стакану лечебного снадобья каждый день. Подобные средства по сей день очень распространены среди жителей Китая, которые используют их при самых разнообразных проблемах со здоровьем, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.