Суддя з Флориди може бути звільнена за поцілунок з приставом

sudya kiss

 
Суддя Сьюзан Флад із Бартоу, штат Флорида, яка, на думку прокуратури, мала сексуальні стосунки з одним з приставів суду округу Полк, не бачить причин, щоб її позбавляли посади, повідомляє ABC News.


Флад заперечує сексуальний зв'язок з Бубба Максу, стверджуючи, що вона лише цілувалася з приставом і проводила час наодинці в залі судових засідань. Прокурор Джеррі Хілл у свою чергу заявив, що жінка не порушила тим самим закон, проте даремно вважає, що в якості судді може робити все, що їй заманеться.

Флад поки продовжує працювати на посаді судді, незважаючи на заяву прокурора про те , що "вона повинна відповісти за свою поведінку". "Якщо я залишуся суддею, це буде правильно, тому що я ніколи не була замішана ні в чому кримінальному. Я ставлюся до своєї роботи серйозно, і ніхто не може звинуватити мене у зворотньому", - заявила суддя.

Деталі розслідування цієї справи не розголошуються. Відомо лише, що експертна група збирається раз на шість тижнів для уточнення обставин інциденту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.