За рейтингом демократії Україна опинилась між Замбією та Руандою

reyt demokratiy

 
Україна опинилася серед країн, де з 2008 по 2012 рік відбулося найбільше зниження демократичних показників. Про це йдеться у щорічному звіті міжнародної неурядової організації «Freedom House», яка оцінила ситуацію з правами людини та демократією у світі у 2012 році.


"В Україні було відмічено зниження позицій у зв’язку з погіршенням якості проведення парламентських виборів, збільшенням тиску уряду на опозицію та новий закон на користь російськомовної частини населення та одночасно ігнорування менш чисельних меншин", - йдеться у звіті.

Разом з Малі, Мадагаскаром, Гамбією та Гвінеєю-Біссау, Бахрейн, Україну, Ефіопію, Еритрею, Руанду, Ємен, Бурунді, Еквадор, Гондурас, Шрі-Ланку віднесли до групи країн, у яких у період з 2008 по 2012 рік відбулося найбільше зниження демократичних показників. У звіті також наголошують, що вже другий рік поспіль в Україні відбувається політичне вмотивоване ув‘язнення лідерів опозиції.

Україна, Росія, Нікарагуа, Нігер, Пакистан, Парагвай, Македонія, Мексика, Киргизстан, Марокко ввійшли до групи "частково вільних" країн.

Окрім того, Україна посіла 79-те місце серед 123 країн в "Індексі свободи", в якому канадський дослідницький Інститут Фрейзера спробував вперше об'єднати показники особистих і економічних свобод.

За підрахунками авторів рейтингу, Україна набрала в загальній сумі 6,49 балів, розташувавшись між Замбією і Руандою.

В обрахуванні "Індексу свободи у світі", окрім канадського Інституту Фрейзера (Fraser Institute), брали участь німецький Інститут Свободи (Liberales Institut) та Інститут Катона (Cato Intstitute), що працює у США, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.