​У розвідці Німеччини не виключають впливу кібератак рф на результати вересневих виборів

кремль може вдатись до кібератак проти Німеччини, щоб вплинути на заплановані на 24 вересня вибори. Про це йшлося в коментарях керівника німецької розвідки Ганса-Георга Маассена. «Наш супротивник намагається отримати дані, які можна використати з метою дезінформації чи для операцій впливу. Чи буде це зроблено – це політичне питання», - додав Маассен, навівши приклад нападів на вибори в США, повідомляє «Голос Америки».


«Ймовірно, в Сполучених Штатах це трапилось так: інформація просочилась і було прийнято політичне рішення використати її проти США. Я не можу передбачити, чи буде таке в Німеччині. Це політичне рішення і, я думаю, воно буде прийняте в кремлі».

Маассен описав, як відбувається інформаційна атака кремля: «Це починається з офіційних медіа каналів, російських медіа каналів, надання однобічної інформації, розпорошення чи фальсифікації даних, намагання розмістити якісь зображення, … використання неправдивої інформації, реальної інформації, наданої без посилання на джерело, ключове слово тут «кібершпигунство», для того, щоб дискредитувати людей, або вплинути на них».

«Наявні дані дозволяють вважати, що більшість кібератак наразі провалились, але ми не знаємо, чи були атаки, які досягли успіху. Ми гадаємо, що під час хакерського нападу на Бундестаг в 2015 році був витік величезного обсягу інформації. Ми не знаємо точно, яка інформація витікла, але, думаємо, що наш супротивник проаналізував, чи можна використати цю інформацію під час кампанії», - сказав голова внутрішньої розвідки Німеччини Ганс-Георг Маассен. Раніше встановлено, що кібератаку на Бундестаг, нижню палату парламенту Німеччини скоїла російська хакерська група АРТ28. Потім були спроби кібератак на Християнсько-демократичний союз, канцлера Анґелу Меркель та інші організації, пов’язані з партією, але невідомо, чи були втрачені дані, вказує Маассен.

Маассен запевнив, що німецькі служби готові до наступних нападів: «Ми намагаємось ущільнити ряди, щоб жоден м’яч не попав у ціль».

Ганс-Георг Маассен. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.