​Швеція припинила розслідування проти Ассанжа у справі про зґвалтування

Прокуратура Швеції вирішила припинити розслідування проти засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа за обвинуваченнями у зґвалтуванні, повідомляє Euronews. Ассанж завжди заперечував звинувачення, але проживав у посольстві Еквадору у Лондоні з 2012 року, щоби уникнути арешту та екстрадиції.


Головний прокурор Швеції Маріан Ні рекомендувала суду скасувати ордер на арешт Ассанжа. Однак вона зазначила, що це рішення не є заявою щодо невинуватості австралійця, а вимушений крок у зв‘язку із законодавчими перешкодами.

Головний прокурор додала, що розслідування можуть відновити, якщо Ассанж повернеться до Швеції до 2020 року. Тоді спливає термін давності злочину, в якому його підозрюють.

Громадянка Швеції, яка 7 років тому звинуватила засновника WikiLeaks у зґвалтуванні, категорично не згодна з рішенням прокуратури. У заяві адвокатів позивачки йдеться, що це дозволяє Ассанжу уникнути правосуддя.

Джуліан Ассанж постійно заявляв, що за звинуваченнями шведського правосуддя криється намір влади США домогтися його екстрадиції та судити його за порушення американського закону про шпигунство.

Джуліан Ассанж. Фото з відеоролика Euronews



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.