​Розслідування зв'язків з росією небезпечне як для Трампа, так і для путіна - американський кремлінолог

«Президент Трамп перебуває при владі сім місяців, а вже п'ять комісій - дві в Сенаті, дві в Палаті представників плюс комісія спецпрокурора Мюллера - наступають йому на п'яти, намагаючись довести: коли він розорився, він отримав гроші від кремля в обмін на політичні послуги, і цей компромат зумовлює всю його зовнішню політику», - зауважила в інтерв'ю La Vanguardia американський кремлінолог Дебора У. Наттер, декан Флетчерівської школи права і дипломатії при Університеті Тафтса.


«Чи є у Кремля якісь відео або записи, які компрометують Трампа?» - запитали журналісти.

«Я впевнена, що цей компромат у них є. Органи національної безпеки і розвідувальні служби моєї країни працюють в цьому напрямку, і доказів з кожним разом все більше, - сказала Наттер. - Все є в досьє, яке мають британські розвідслужби і про яке говорилося, коли Трамп був кандидатом в президенти», - додала вона.

«Секс? Гроші? Наркотики?» - поцікавилися журналісти.

«Так, проституція, але особливо - гроші. Коли Трамп поїхав в росію, він був розорений. І відчайдушно потребував цих грошей», - сказала Наттер.

«Але це було 30 років тому, і я не знаю, посоромився б Трамп історії з повіями», - зауважив хтось із журналістів.

Наттер відповіла: «Будь-який американський громадянин, який взяв би гроші взамін на послуги будь-якого роду Радянському Союзу, вчинив би державну зраду і тоді, і тепер».

«Чому ви особисто так впевнені в тому, що ваш президент вчинив зраду?» - поцікавилися журналісти.

«Коли я спеціалізувалася на СРСР, я часто туди їздила, і місцеві спецслужби – які, до речі, працюють відмінно - завжди шукали нових американських друзів», - сказала Наттер.

Вона додала: «Мені довелося навчитися, як відрізняти щирих вчених від нечесних. Так, до мене підкочували. Мене намагалися завербувати, тому я знаю, як вони працюють, і я вважаю, що вони з тих часів тримають Трампа за зябра».

«Звідки ви це знаєте?» - поцікавилися журналісти.

«Найсерйозніше - те, що будь-хто може це зрозуміти по діях президента», - заявила Наттер.

Коли її попросили навести докази, вона сказала: «Почнемо з генерал-лейтенанта Флінна, звільненого за те, що він взяв російські гроші; перейдемо до зятя президента Джареда Кушнера, якого Трамп призначив старшим радником Білого дому; кілька днів тому (так в оригіналі - ред.) він попросив про «спеціальний канал зв'язку» російського посла у Вашингтоні».

На погляд Наттер, ще однією ключовою фігурою є Пол Манафорт.

«Які прогнози Наттер дає на майбутнє?» - запитали журналісти.

«Розслідування небезпечно для Трампа, а для путина тим більше. Ми, аналітики, впевнені: він шкодує, що занадто швидко і в занадто очевидній формі скористався своєю владою над Трампом. Це заплутаний момент, і якщо президент непередбачуваний, він стане ще більш непередбачуваним», - відповіла вона.

Наттер вважає малоймовірним, що Трамп допрацює до кінця президентського терміну.

Дебора У. Наттер. Фото la Vanguardia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.