​У Сенаті США законодавчо затвердили нові санкції проти росії

Палата представників скасувала усі заходи у середу. А от Сенат працював і, серед іншого, майже одноголосно (97 за, проти - 2) затвердив документ, який може узаконити та розширити санкції проти росії. Відповідні поправки були внесені до закону про санкції щодо Ірану. І туди сенатори додали російські санкції, повідомляє «Голос Америки».


Документ, серед іншого, зобов’яже Білий дім, якщо він вирішить пом’якшити, призупинити чи скасувати чинні санкції проти росії, узгоджувати це з Конгресом. Президент може накласти вето на цю поправку, але у Сенаті переконані, що мають достатню кількість голосів, аби подолати це вето.

Нові санкції, за словами законодавців, є, свого роду, покаранням росії за її причетність до кібератак на американські вибори, за окупацію українського Криму і підтримку уряду Сирії в шестирічній громадянській війні.

Перед голосуванням сенатори аргументували необхідність цієї поправки.

Сенат Конгресу США. Фото Web Skreenshot



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.