​Ініціатива Порошенка провести референдум щодо вступу до НАТО здивувала колишнього посла США

Сумніви з приводу раціональності проведення в Україні референдуму з приводу приєднання до НАТО та ЄС у п'ятницю висловив колишній посол США в Україні, а нині експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер, повідомляє «Голос Америки».


Раніше у п'ятницю президент України Петро Порошенко висловив переконання, що у майбутньому в Україні пройдуть референдуми з приводу щодо вступу до НАТО.

«І я переконаний, що народ України підтримає таку мою ініціативу та щодо членства у ЄС», - наводить слова Порошенка «Интерфакс-Украина».

«Невпевнений, що це має сенс, з огляду на брак підтримки ідеї надання Україні плану щодо членства у цих організаціях. Краще було б поглиблювати практичну кооперацію», - прокоментував заяви Порошенка Пайфер.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.