​Білий дім звинуватив росію у кібернападі на Україну і пообіцяв «наслідки»

Адміністрація США назвала вірус «НеПетя» операцією російських військових та «найбільш руйнівною кібератакою в історії». Про це йдеться у заяві Білого дому, повідомляє «Голос Америки». «У червні 2017-го року російські військові здійснили найбільш руйнівну кібератаку в історії, яка завдала рекордних збитків», - йдеться у заяві.


«Кібератака, яка отримала назву «НеПетя», швидко поширилась усім світом, призвівши до мільярдних збитків у Європі, Азії, Північній та Південній Америці. Атака була частиною зусиль кремля дестабілізувати Україну. Вона ще очевиднішне вказує, що росія відіграє роль у конфлікті в Україні. Це була безвідповідальна, нерозбірлива кібератака, яка отримає відповідь на міжнародному рівні», - відзначає Білий дім.

Як відомо, влітку 2017-го року масштабне поширення вірусу Петя (НеПетя) паралізувало роботу українських урядових установ, бізнесу. Незабаром вірус поширився на інші країни.

Раніше уряд Великої Британії заявив, що росія несе відповідальність за кібератаки з використанням даного вірусу.

Фото Web Screenshot VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.