​США можуть почати перехоплення кораблів з вантажами для Північної Кореї

США та їх союзники в Азії готуються почати кампанію з перехоплення кораблів, підозрюваних в порушенні режиму міжнародних санкцій, введених відносно Північної Кореї. Цей проект знаходиться в процесі розробки. Високопоставлені співробітники Адміністрації США повідомили, що в рамках цього плану в регіон можуть бути перекинуті сили Берегової охорони США, повідомляє «Голос Америки».


Вашингтон обговорює цей проект з регіональними партнерами, включаючи Японію, Південну Корею, Австралію і Сінгапур. Мета операції - позбавити КНДР можливості вести торгівлю по морю, необхідну для підживлення її ракетної і ядерної програм.

Згідно з планом, перехоплення не означатиме початку морської блокади Північної Кореї (Пхеньян раніше заявляв, що буде розцінювати блокаду, як акт війни): підозрілі судна будуть супроводжуватися і, можливо, вантажі, що перевозяться ними, будуть конфісковані в разі, якщо заборонено їх ввезення або вивезення з КНДР.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.