​Примусити українську владу до здійснення структурних реформ можна тільки за формулою «бутерброда» - Atlantic Council

Уряд України не піде на запровадження складних, але необхідних структурних реформ без одночасного тиску з боку українського громадянського суспільства та західних донорів. Про це в інтерв'ю Hromadske International заявила Мелінда Гарінг із аналітичного центру Atlantic Council (США), експерт Foreign Policy Research Institute, повідомляє «Голос Америки».


«Єдине, що зараз спрацьовує в Україні, це підхід за формулою бутерброда (sandwich approach - прим. ГА). Необхідно, щоб на уряд України з різних боків тиснули українське громадянське суспільство та західні донори, щоб отримати реформи. Не думаю, що цей уряд хоче докладати більших зусиль щодо запровадження складних структурних реформ, тому без тиску він цього не зробить», - заявила Гарінг.

Гарінг також наголосила на значному потенціалі України, який не може розкритись через корупцію.

Незадовільний темп реформ в Україні перебуває у центрі уваги міжнародних інститутів та аналітичних центрів.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.