​Дослідники порівняли рівень толерантності та релігійності у Західній та Східній Європі

Дорослі мешканці країн Центральної та Східної Європи, які входять до складу Європейського союзу, у порівнянні із мешканцями Західної Європи, загалом менше висловлюють готовність прийняти мусульман або євреїв у своїх родинах або місцях проживання, а також менш прихильні до одностатевих одружень. Водночас центрально та східноєвропейці з більш високою ймовірністю, ніж західноєвропейці, вбачають у християнстві важливий елемент своєї національної ідентичності та виявляють вищий рівень відданості релігії. На це вказують результати дослідженнясоціологічного центру Pew Research Center, повідомляє «Голос Америки».


Загалом дослідження запропонувало наступні висновки:

Центрально та східноєвропейці у ЄС менш схильні, ніж західноєвропейці, говорити, що вони прийняли би мусульман або євреїв у якості членів своїх родин або сусідів.

Більшість опитаних у Західній Європі підтримують одностатеві одруження, а більшість у майже всіх країнах Центральної та Східної Європи виступають проти.

Європейці у Центральній та Східній Європі більш схильні, ніж громадяни країн ЄС Західної Європи, розглядати релігію у якості основного елементу національної ідентичності.

Центрально та східноєвропейці більш схильні, ніж західноєвропейці, називати свою культуру вищою за інші.

У 20 із 24 країн ЄС більшість людей ідентифікують себе передусім із християнством, або доля християн у Центральній та Східній Європі вища, ніж у Західній.

Західноєвропейці у ЄС менш віддані релігії, ніж європейці у країнах Центральної та Східної Європи.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.