​У Штатах сподіваються, що Антикорупційний суд України буде не для «показухи»

Корупція руйнує демократичні держави і підриває довіру, тому боротьба із нею має бути в пріоритеті, а США готові допомогти Україні у її подоланні і сподіваються, що нова влада зацікавлена у спільній боротьбі з цим явищем. Таку думку висловив конгресмен-республіканець Браян Фітцпатрік у коментарі журналістам, зокрема, власному кореспонденту Укрінформу.


На думку конгресмена, корупція в Україні має системний характер, а Вищий антикорупційний суд, який невдовзі запрацює, вселяє надію, однак, за ним необхідно «пильно слідкувати».

«Я хотів би переконатися, що це все робиться не заради «показухи». Що його (антикорупційний суд - ред.) не використовують, щоб обдурити народ України чи людей у Конгресі, людей у цій країні (США - ред.), які витрачають гроші наших платників податків для підтримки України», - підсумував Фітцпатрік.

Браян Фітцпатрік був обраний представником штату Пенсильванія від республіканської партії 2016 року, згодом переобрався до Палати представників у 2018 році. Він є співголовою групи підтримки України, до якої входять 50 конгресменів з обох партій. До обрання у Конгрес він працював агентом ФБР з розслідування корупційних злочинів, і частиною його робити було створення антикорупційної інфраструктури в Україні, зокрема, Національного антикорупційного бюро.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.