​Корупційні дії команди януковича увійшли до 25 найбільш кричущих справ у світі

За рік у світі дають 1 трильйон доларів хабарів, а через корупцію світова економіка втрачає 2,6 трильйона доларів – це більше 5% світового ВВП. Такі розрахунки наводитьООН 9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, повідомляє «Голос Америки».


Корупція – серйозний злочин, який шкодить суспільному та економічному розвиткові усіх суспільств. Жодна країна, або регіон не мають імунітету до цього, йдеться у зверненні ООН.

Корупція перешкоджає економічному зростанню та розвитку, сприяє транснаціональній злочинності та підживлює тероризм, позбавляючи громадян у всьому світі їхніх основних прав, - сказаноу заяві державного департаменту США.

Корумпованість уможливлює і підтримує автократичних лідерів, послаблює віру в демократичні системи, створює політичні кризи та проблеми управління, які загрожують нашій національній безпеці, - йдеться у заяві.

У 2019 році Державний департамент публічно викрив 40 державних діячів та їхніх близьких родичів за їхню участь у корупції з інших країн світу й заборонив їм в'їзд до США.

Уряд США також закликав країни ефективно боротись із джерелами корупції, виконувати свої обіцянки з подолання хабарництва, а також підтримувати громадянське суспільство й журналістів.

За версією Transparency International, Україна знаходиться на 120 місці зі 180 країн світу за рівнем корумпованості, де перші три місця обіймають країни із найбільшою прозорістю - Данія, Нова Зеландія та Фінляндія, а 180-те - Сомалі.

Справа довкола 40 мільярдів доларів США, вкрадених з бюджету України командою колишнього президента віктора януковича, увійшла до низки 25 найбільш гучних корупційних справ за останні 25 років.

Фото Pexels



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.