​Більшість американців негативно оцінюють дії Трампа під час стримування епідемії коронавірусу

За даними опитування ABC News/Ipsos poll, 52% американців негативно оцінюють дії президента США Дональда Трампа щодо стримування епідемії коронавірусу і 47% оцінюють їх позитивно. У середині березня 55% опитаних позитивно оцінювали дії Трампа, повідомляє «Голос Америки».


Раніше деякі оглядачі зауважували, що щоденні брифінги Білого дому, присвячені відповіді на ситуацію із коронавірусом, дають Трампу перевагу над його ймовірним конкурентом на виборах Джо Байденом, який, мовляв, поступався Трампу за рівнем присутності у ЗМІ.

Відповідно до даних Rasmussen Reports, соціологічної компанії, яку часто цитує президент, загалом 53 відсотки американців повністю не схвалюють діяльність Трампа і 44% - повністю її схвалюють.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.