​Правоохоронці повідомили ЗМІ, що підозрюваний у вибуху в Нешвілі міг загинути протягом атаки

Чоловік, якого підозрюють в скоєнні вибуху в Нешвілі у різдвяну ніч, міг загинути протягом атаки. Про це повідомляють американські ЗМІ, посилаючись на правоохоронні органи. Наразі на місці події проводять тести ДНК людських останків, пише «Голос Америки».


Раніше повідомлялось, що підозрюваного у вибуху звати Ентоні Квінн Ворнер - це 63-річний мешканець Нешвіла. Згідно з опублікованою інформацією, в нього був фургон такої ж марки і моделі, який власне і вибухнув у центрі міста в ніч з 25 на 26 грудня. ЗМІ стверджують, що наразі поліція не може підтвердити мотивів злочину, і основна версія, яку розглядають - це суїцид.

У ФБР заявили, що не мають доказів про загрозу нових вибухів у Нешвілі.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.