​Адміністрація Байдена посилює тиск на компанії та іноземних противників на тлі кібератак

Американська влада в неділю посилила тиск на компанії та іноземних противників, вимагаючи від них боротьби з кіберзлочинцями. Адміністрація Байдена вивчає «всі варіанти», щоб захистити країну від злочинців, які використовують програми-вимагачі, заявила міністерка торгівлі США Джина Раймондо в інтерв'ю в неділю, коли їй було поставлено питання, чи розглядається можливість заходів військового характеру, повідомляє «Голос Америки».


Раймондо не уточнила, якими можуть бути ці варіанти, зазначивши, однак, що це питання буде стояти на порядку денному зустрічі Байдена з президентом росії володимиром путіним 16 червня. Зростаюча загроза кібератак спонукала адміністрацію Байдена зайняти більш агресивну позицію щодо росії, яка, як вважається, укриває злочинців.

«Ми не виключаємо жодних варіантів, думаючи про можливу відповідну реакцію, наслідки або відплату», - заявила Раймондо.

Тиждень тому кіберзлочинці атакували найбільшу в світі м'ясопереробну компанію, а в травні атаці піддався найбільший трубопровід у США. Атаки викликали побоювання перебоїв з поставками продовольства і палива.

Противники США мають можливість відключити всю енергосистему країни, заявила міністерка енергетики Дженніфер Гренголм в інтерв'ю CNN, зазначивши «тисячі атак на всі аспекти енергетичного сектора».

Недавні гучні атаки спонукали Байдена включити до порядку денного зустрічі з путіним питання про приховування росією хакерів. Білий дім планує використовувати саміт 16 червня, щоб донести до російського лідера чітке послання, заявили офіційні особи. Наступним кроком може стати дестабілізація комп'ютерних серверів, які використовуються для здійснення таких зламів, кажуть деякі експерти в області кібербезпеки.

Американська влада просить приватні компанії бути більш пильними і прозорими щодо атак. Міністр транспорту Піт Буттіджіч заявив у неділю, що травнева атака на Колоніальний трубопровід, яка привела до тимчасового дефіциту бензину, показала, що злам приватної компанії може мати загальнонаціональні наслідки.

«Наша уразливість в області кібербезпеки частково полягає в тому, що ваша міцність визначається міцністю найслабшої ланки», - заявив він в інтерв'ю CBS.

Компанії повинні попереджати федеральний уряд, коли вони піддаються атакам, заявила Гренголм, і перестати платити зловмисникам. «Ви не повинні платити викуп, тому що це тільки заохочує поганих хлопців», - сказала вона. При цьому, за її словами, вона не впевнена, що Байден або Конгрес готові заборонити виплату викупу.

Компанії повинні повідомляти про атаки із застосуванням програм-вимагачів, заявив сенатор-демократ Марк Уорнер в неділю. Однак він не став говорити, що підтримує ідею визнання таких платежів незаконними.

Джина Раймондо. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.