​У Конгресі США вже не хочуть визнавати путіна президентом рф

Конгресмен-демократ Стів Коен та конгресмен-республіканець Джо Вілсон зареєстрували в Конгресі США проект резолюції, яким пропонується не визнавати володимира путіна президентом росії після 7 травня 2024 року, якщо він залишиться при владі, повідомляє Голос Америки.


Постанова вказує на порушення на виборах, які дозволили путіну зберегти владу, а також на незаконність змін до російської конституції, введених у 2020 році, які відкривають шлях для путіна балотуватись ще на два терміни.

«Будь-які спроби президента російської федерації володимира путіна залишитись на посаді після завершення його теперішнього і останнього строку 7 травня 2024 року призведуть до невизнання з боку Сполучених Штатів», - йдеться в проекті постанови.

«Ми не повинні визнавати автократа, який не дотримується строкових обмежень, спотворює вибори і порушує права людини», - заявив Коен, який також є співголовою Гельсінської комісії США.

У п'ятницю в Кремлі назвали проект резолюції «абсурдним», пише Reuters.

Стів Коен та Джо Вілсон. Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.