​ЯК Кіссінджер і Сорос прокоментували війну росії в Україні на Всесвітньому економічному форумі у Давосі

Коментарі найстаріших діячів міжнародної політики й бізнесу: 99-річного Генрі Кіссінджера й 92 річного Джорджа Сороса про війну росії в Україні привабили значну увагу й підштовхнули нові дискусії про межі компромісів з авторитарними правителями й недемократичними режимами. Їхні думки пролунали в дискусіях на зібраннях Всесвітнього економічного форуму у Давосі в Швейцарії, повідомляє «Голос Америки».


Генрі Кіссінджер, який відігравав ключову роль у закордонній політиці США у 1970-х роках, висловив думку, що внаслідок російської війни в Україні міжнародній спільноті необхідно буде шукати домовленості з росією.

За його словами, «результати будь-якої війни і мирних домовленостей визначать, чи воюючі сторони залишатимуться постійними ворогами і чи можливо їх буде вмістити в міжнародну мережу».

«На мій погляд, треба, щоб просування до переговорів і переговори про мир почалися впродовж наступних двох місяців, щоб можна було визначити результат війни. Але до того, як це може створити потрясіння й напруженості, які буде важче подолати. Особливо у справі подальших відносин росії, Грузії і України стосовно Європи», - сказав Кіссінджер, промовляючи з допомогою відеозв’язку.

Кіссінджер додав: «В ідеалі, лінії поділу мали б повернутися до status quo ante (лат. стану, що існував раніше)».

Він також висловив застереження стосовно перетворення війни на захист України «у війну проти самої росії».

Ті слова колишнього американського держсекретаря багато коментаторів потрактували як заклик до українських територіальних поступок на користь росії.

Тим часом фінансист - мільярдер Джордж Сорос у виступі перед зібранням у Давосі також висловив стурбованість розростанням російської війни в Україні в більший міжнародний конфлікт.

«Вторгнення може бути початком Третьої Світової війни, і наша цивілізація може це не пережити», - сказав Сорос.

Але, на відміну від Генрі Кіссінджера, Джордж Сорос, як виглядає, наголошував не на компромісі з кремлем, а на необхідності перемоги.

«Найкращим і, можливо, єдиним способом зберегти нашу цивілізацію є якомога швидше завдати поразки путіну», - наголосив Сорос, який вважає російську війну проти України частиною ширшої боротьби між тим, що він називає «відкритими» західними суспільствами і «закритими» суспільствами на зразок росії і Китаю.

Сорос припустив, що путін, ймовірно, незабаром буде вимушений вести мову про припинення вогню в Україні, але наголосив, що російському правителю «не можна вірити».

Генрі Кіссінджер і Джордж Сорос. Фото facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.