ЯК Кіссінджер і Сорос прокоментували війну росії в Україні на Всесвітньому економічному форумі у Давосі
- Подробиці
- Опубліковано 26.05.2022 12:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5242
Коментарі найстаріших діячів міжнародної політики й бізнесу: 99-річного Генрі Кіссінджера й 92 річного Джорджа Сороса про війну росії в Україні привабили значну увагу й підштовхнули нові дискусії про межі компромісів з авторитарними правителями й недемократичними режимами. Їхні думки пролунали в дискусіях на зібраннях Всесвітнього економічного форуму у Давосі в Швейцарії, повідомляє «Голос Америки».
Генрі Кіссінджер, який відігравав ключову роль у закордонній політиці США у 1970-х роках, висловив думку, що внаслідок російської війни в Україні міжнародній спільноті необхідно буде шукати домовленості з росією.
За його словами, «результати будь-якої війни і мирних домовленостей визначать, чи воюючі сторони залишатимуться постійними ворогами і чи можливо їх буде вмістити в міжнародну мережу».
«На мій погляд, треба, щоб просування до переговорів і переговори про мир почалися впродовж наступних двох місяців, щоб можна було визначити результат війни. Але до того, як це може створити потрясіння й напруженості, які буде важче подолати. Особливо у справі подальших відносин росії, Грузії і України стосовно Європи», - сказав Кіссінджер, промовляючи з допомогою відеозв’язку.
Кіссінджер додав: «В ідеалі, лінії поділу мали б повернутися до status quo ante (лат. стану, що існував раніше)».
Він також висловив застереження стосовно перетворення війни на захист України «у війну проти самої росії».
Ті слова колишнього американського держсекретаря багато коментаторів потрактували як заклик до українських територіальних поступок на користь росії.
Тим часом фінансист - мільярдер Джордж Сорос у виступі перед зібранням у Давосі також висловив стурбованість розростанням російської війни в Україні в більший міжнародний конфлікт.
«Вторгнення може бути початком Третьої Світової війни, і наша цивілізація може це не пережити», - сказав Сорос.
Але, на відміну від Генрі Кіссінджера, Джордж Сорос, як виглядає, наголошував не на компромісі з кремлем, а на необхідності перемоги.
«Найкращим і, можливо, єдиним способом зберегти нашу цивілізацію є якомога швидше завдати поразки путіну», - наголосив Сорос, який вважає російську війну проти України частиною ширшої боротьби між тим, що він називає «відкритими» західними суспільствами і «закритими» суспільствами на зразок росії і Китаю.
Сорос припустив, що путін, ймовірно, незабаром буде вимушений вести мову про припинення вогню в Україні, але наголосив, що російському правителю «не можна вірити».
Генрі Кіссінджер і Джордж Сорос. Фото facebook
Також з цієї категорії...
Пятнадцать лет назад погибла британская...
31 авг. 2012 г.
Дональд Трамп прозвітував про свій...
30 янв. 2017 г.
Конгресмен-демократ приніс на промову Трампа...
7 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Міністра цифровізації Федорова відсторонили від...
24 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
25 нояб. 2024 г.
Останні новини
25.11.2024 15:41
Збито 71 ворожий БпЛА25.11.2024 09:25
1610 москалів подохло минулої доби на українській землі24.11.2024 14:59
Збито 50 ворожих БпЛА24.11.2024 14:53
1020 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:
Коментарі