Британія викликала посла рф через смерть британця-волонтера на окупованій території України

Міністерство закордонних справ Великої Британії в п’ятницю викликало російського посла Андрія Келіна, щоб висловити «глибоку стурбованість» повідомленнями про смерть британського гуманітарного працівника.


«Я вражена повідомленнями про смерть британського гуманітарного працівника Пола Юрі під час ув’язнення російськими проксі в Україні. росія має нести повну відповідальність за це, — сказала міністр закордонних справ Ліз Трасс. - Винні будуть притягнуті до відповідальності», - додала вона, повідомляє «Голос Америки».

Офіційний представник самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) повідомив про смерть Пола Юрі раніше того дня.

Його смерть також підтвердила британська благодійна організація Presidium Network, яка назвала його гуманітарним працівником і заперечила, що він мав будь-який військовий досвід.

45-річний Юрі був затриманий і звинувачений у «найманстві» в так званому «ДНР», утворенні, яке визнають лише росія, Сирія та Північна Корея.

Ліз Трасс. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.