​Північна Корея атакувала дронами повітряний простір Південної Кореї, які потім зникли у невідомому напрямку

У понеділок Північна Корея спрямувала кілька невеликих безпілотників у повітряний простір Південної Кореї, повідомили офіційні особи Сеула, що спонукало південнокорейських військових запустити свій безпілотник спостереження на північ від кордону, передає «Голос Америки».


Південна Корея також підняла винищувачі та ударні вертольоти, щоб відповісти на північнокорейське вторгнення, але не змогла збити жоден із безпілотників, кажуть представники південнокорейських військових.

Хоча один із безпілотників повернувся до Північної Кореї, де знаходяться решта чотири - невідомо, повідомили південнокорейські військові чиновники журналістам ввечері в понеділок.

Невідомо, чи були північнокорейські безпілотники озброєні, хоча офіційні особи Південної Кореї кажуть, що вони були невеликими – з розмахом крил лише близько 2 метрів.

З 2014 року Північна Корея ще щонайменше чотири рази надсилала невеликі, грубо побудовані БПЛА до Південної Кореї, очевидно, для спостережень, хоча цей політ став першим вторгненням за понад п’ять років.

Інцидент у понеділок видався особливо зухвалим, оскільки, як повідомлялося, північнокорейські дрони літали навколо населених районів Південної Кореї протягом більшої частини дня.

За даними південнокорейських військових, перший північнокорейський БПЛА перетнув кордон біля північно-східного острова Південної Кореї Ганхва о 10:25 ранку за місцевим часом, за ним швидко пішли й інші.

Чотири безпілотники пролетіли поблизу Ганхви, а інший пролетів аж до північної частини столичного району Сеула, що знаходиться приблизно за 50 кілометрів, додали чиновники.

Станом на 8:00 вечора за місцевим часом не було жодних ознак перехоплення жодного з безпілотників. Повідомлень про руйнування в Південній Кореї не надходило.

За даними міністерства транспорту Південної Кореї, вильоти літаків були тимчасово припинені в головному південнокорейському аеропорту Інчхон і меншому аеропорту Гімпхо, обидва з яких розташовані поблизу місць вторгнення північнокорейців.

Інцидент, ймовірно, підніме питання про здатність Південної Кореї запобігти вторгненню північнокорейських безпілотників і про те, чи діяли південнокорейські військові досить швидко, щоб зупинити безпілотні транспортні засоби.

Згідно з довідковою інформацією південнокорейських військових, Південна Корея зробила близько 100 пострілів, але не змогла збити жоден із північнокорейських безпілотників.

Один із південнокорейських літаків, які брали участь у реагуванні, – легкий штурмовик KA-1 – розбився на схід від Сеула, однак офіційні особи не пояснили, чому. За словами офіційних осіб, жоден пілот літака не постраждав.

У відповідь військові Південної Кореї заявили, що відправили безпілотник до Північної Кореї з розвідувальною місією. За словами офіційних осіб, південнокорейський безпілотник дістався приблизно так само далеко на північ, як північнокорейські безпілотники вторглися на південь, перш ніж повернутись на південь від кордону.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.