​У ВМС США хочуть запобігти ситуації, коли потрібно буде обирати між власним озброєнням та допомогою Україні

Виробники зброї мають наростити виробництво, щоб ВМС США уникнули «викликів», пов'язаних із власним озброєнням і допомогою Україні. Такими застереженнями поділились представники ВМС США під час щорічної конференції Асоціації надводного флоту в Арлінгтоні, штат Вірджинія в середу, повідомляють американські оборонні видання, пише «Голос Америки».


Посадовці Військово-морських сил США звернули увагу на те, що оборонна промисловість не має змоги оперативно доставити необхідну кількість боєприпасів як для задоволення потреб морської служби, так і для доставки допомоги Україні, повідомляють зокрема видання Military.com та Defense One.

«Я не прощаю того факту, що вони не доставляють боєприпаси, які нам потрібні», — сказав під час конференції адмірал Деріл Кодл, командувач силами флоту. Кодл озвучив питання озброєння ударних груп авіаносців США, яке відчуває затримку постачання боєприпасів, і припустив, що це пов'язане з надсиланням допомоги Україні.

Крім того, Кодл нагадав, що виробники все ще оговтуються від збоїв у роботі каналів поставок і від проблем, пов’язаних з пандемією ковіду, хоча він не вважає це виправданням: «Мені байдуже... Ми всі маємо важку роботу». Міністр військово-морських сил США Карлос Дель Торо своєю чергою також наголосив, що «промисловість має переконатися, що вони продовжують … стимулювати … своїх працівників усіма можливими способами... щоб надолужити втрачений час», порадивши галузі, зокрема, реінвестувати частину власних прибутків.

Карлос Дель Торо у розмові з журналістами прокоментував, що можливий дефіцит боєприпасів «завжди викликає у нас занепокоєння, і ми стежимо за цим дуже, дуже уважно». Дель Торо сказав, що ВМС «ще не зовсім готові», коли йшлося про момент прийняття рішення щодо вибору між власним озброєнням та допомогою Україні.

«Якщо конфлікт триватиме ще шість місяців чи ще один рік, він, безперечно, продовжить напружувати канали поставок, продукуючи нові виклики», - каже Дель Торо.

Жоден із чиновників не вдавався в подробиці того, наскільки фактично вичерпані запаси боєприпасів ВМС, але адмірал сказав, що наявних ресурсів недостатньо для виконання нової вимоги служби щодо того, щоб вона могла водночас плавати на 75 кораблях.

Незважаючи на озвучений дефіцит боєприпасів, ні Кодл, ні Дель Торо не закликали США надіслати Україні менше пакетів військової допомоги, - наголошує видання The New York Post.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що країни Альянсу мають збільшити своє виробництво зброї, оскільки війна в Україні затягується, а потреба Києва в техніці зростає.

Карлос Дель Торо. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.