​Німеччина пояснила навіщо видворила російських дипломатів: щоб зменшити присутність розвідки

Німеччина вислала російських дипломатів у середині квітня, щоб «зменшити присутність розвідувальних служб» у країні, заявив уряд країни у понеділок. кремль у відповідь також вислав деяких дипломатів Німеччини, повідомляє «Голос Америки».


Міністерство закордонних справ Німеччини заявило, що «діяльність цих людей не відповідала їхньому дипломатичному статусу», додавши, що протягом останніх тижнів контактувало з росією з цього приводу.

Раніше Берлін не пояснював видворення дипломатів, на яке москва відповіла тим, що видворила близько 20 співробітників посольства Німеччини в москві. Міністерство закордонних справ Німеччини підтвердило, що співробітники посольства покинули москву в понеділок.

«На відміну від представників росії в Німеччині, наші колеги завжди дбали про те, щоб поводитися відповідно до свого дипломатичного статусу», - заявили в міністерстві.

Німеччина, яка була активним економічним партнером росії до військового наступу в Україні, віддаляється від москви і підтримує Київ у конфлікті як фінансово, так і військово.

За даними німецьких служб безпеки, з початку конфлікту в Україні російське шпигунство в Німеччині росло такими темпами, які рідко трапляються в останні роки.

Навесні 2022 року Німеччина вже вислала близько 40 російських дипломатів, які, на думку Берліна, становили загрозу її безпеці.

У жовтні минулого року керівника німецького агентства з кібербезпеки Арне Шенбома було звільнено після того, як новини виявили його близькість до консультаційної компанії з кібербезпеки, яка, як вважають, мала контакти з російськими спецслужбами.

Через місяць німецький офіцер запасу отримав умовний термін ув'язнення на рік і дев'ять місяців за шпигунство на користь росії.

Посольство росії в Берліні, 2020 рік. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.