​На недільних телешоу у США демократи засвідчили підтримку спікеру Джонсону, а республіканці підозрювали вплив росії на своїх однопартійців

Демократи засвідчили підтримку спікеру Майку Джонсону, республіканці підозрюють вплив російської пропаганди на своїх колег – такими були заяви на недільних телешоу у США 7 квітня.

Так, конгресмен-демократ Адам Сміт заявив, що довіряє обіцянці спікера Палати представників Майка Джонсона «не залишати Україну», повідомляє Голос Америки.

У недільному шоу The Hill Sunday від NewsNation політик сказав, що усунення Джонсона з посади «було б великою, великою помилкою». Така пропозиція лунала від однопартційців спікера (конгресвумен-республіканка Марджорі Тейлор-Грін ініціювала петицію про відставку Джонсона).

Але низка демократів озвучували готовність допомогти спікеру зберегти свою посаду у разі його проблем з республіканцями через винесення на голосування допомоги Україні.

Адам Сміт у телешоу розповів, що деякий час працював зі спікером Джонсоном, головуючи у Комітеті зі збройних сил: «Він порядна, розумна людина, у мене з ним хороші робочі стосунки».

Майк Джонсон, нагадує видання The Hill, пообіцяв взятися за допомогу Україні, коли Конгрес повернеться до роботи у Вашингтоні цього місяця після великодніх канікул. «Хоча внутрішня політика його партії робить це складною справою», – констатує видання, нагадуючи про розбіжності у поглядах стосовно України всередині Республіканської партії.

Негаразди у Палаті представників погано впливають на країну в різних аспектах, сказав Адам Сміт, тому, з його слів, політик готовий підтримати спікера Джонсона на його посаді у разі надходження пропозицій республіканців звільнити його.

«Я вірю, що він дотримає свого слова», – сказав Сміт стосовно обіцянок Джонсона розглянути українське питання на голосуванні у Палаті представників.

Газета The Wall Street Journal повідомляє, що «Майк Джонсон готується оприлюднити загадковий пакет допомоги Україні». Наразі подробиць про законопроєкт, який можуть винести на голосування у Палаті представників, мало, констатує газета:

«Навіть деякі законодавці Республіканської партії, які брали участь в обговоренні пакету, кажуть, що не бачили остаточного тексту законопроєкту».

Тим часом голова комітету з розвідки Палати представників конгресмен-республіканець Майк Тернер заявив, що «російська пропаганда, на жаль, потрапила до Сполучених Штатів і заразила значну частину моєї партії». Про це він сказав у інтерв’ю на каналі CNN.

Так Тернер відповів на цитату голови комітету Палати представників із закордонних справ республіканця Майкла Маккола, погодившись із його припущенням про вплив російської пропаганди на частину республіканців у Конгресі.

Раніше демократка Ненсі Пелосі, колишня спікерка Палати представників, також припускала вплив російської пропаганди на процеси всередині США, зокрема, заявила, що потрібне розслідування зв'язків між протестами за припинення вогню та впливом росії.

А видання NBC News повідомляло висновок колишніх посадовців та кіберпекспертів про те, що москва «поширює дезінформацію про Джо Байдена та інших демократів, щоб зменшити військову допомогу США Україні та підтримку НАТО зі сторони США».

«Втручання росії у вибори 2024 року вже почалося», – застерігає NBC.

Майк Джонсон і Марджорі Тейлор-Грін. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

На линии фронта произошло 131 боевое столкновение, очень высокая боевая интенсивность, враг напирает на Бахмутском и Авдеевском направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.