​У Конгресі США хочуть знати, що станеться, якщо Америка припинить надавати зброю Україні


Американські законодавці хочуть отримати оцінку розвідувальних служб ризиків для безпеки США, якщо Америка припинить надавати зброю Україні, а росія виграє війну. Про це повідомляє видання The Hill, яке спеціалізується на висвітленні подій на Капітолійському пагорбі та Білому домі, пише Голос Америки.

Члени Конгресу хочуть замовити оцінку перед голосуванням закону про видатки на національну оборону, який, як очікується, Палата представників проголосує наступної середи.

Запит під назвою «Оцінка ймовірного перебігу війни в Україні» законодавці спрямували до керівників Національної розвідки, Розвідувального управління Міністерства оборони США та Головного розвідувального управління.

У 90-денний термін керівники розвідувальних служб мають оцінити імовірні сценарії перебігу війни росії проти України та вплив потенційної поразки України у разі припинення американської допомоги на інтереси національної безпеки США, включаючи потенційну подальшу агресію з боку росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї.

Як повідомляє The Hill, законодавців цікавить, зокрема, чи зможуть українські військові захищатися від російської агресії, якщо США продовжать або припинять військову та економічну підтримку; і що станеться, якщо США збережуть або відкличуть дозвіл на використання наданих ракет великої дальності для удару вглиб росії.

Раніше обраний президент Дональд Трамп припустив, що Україні, «імовірно», варто підготуватися до зменшення військової допомоги від США, коли він вступить на посаду.

Як зауважує The Hill, незрозуміло, яка команда розвідників готуватиме звіт, адже Трамп планує нові призначення у цих відомствах.

Тим часом схвалення Сенатом номінантки Трампа на посаду голови офісу директора національної розвідки Тулсі Габбард може наштовхнутись на складнощі.

Габбард критикують за висловлювання, «які сприймаються як повторення російських державних ЗМІ», пише The Hill, а також за зустріч у 2017 році з нині скинутим президентом Сирії Башаром Асадом, якого підтримувала росія.

Кандидат Трампа на посаду голови ЦРУ Джон Реткліфф вважається менш суперечливим вибором порівняно з Габбард, пише The Hill.

Тим часом у середу Палата представників ухвалила законопроєкт про оборонну політику на 895 мільярдів доларів. «За» проголосував 281 конгресмен, «проти» – 140 законодавців, з них – 16 республіканців і 124 демократи.

В тексті законопроєкту, що визначає асигнування на потреби національної оборони на 2025 рік (NDAA), виділяються кошти на оцінку ймовірного перебігу війни в Україні, на вивчення уроків цієї війни, а також на підготовку звіту про спонсорство російською федерацією актів міжнародного тероризму.

Також у тексті законопроєкту зазначається, зокрема, що заборонено використовувати кошти на дії, які б могли призвести до визнання суверенітету росії над окупованими регіонами України.

Наступним кроком на шляху ухвалення закону має стати голосування у Сенаті, яке очікується наступного тижня.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.