​Нормандський телефонний формат. Усе частіше він саме телефонний

Ось тепер, коли усі учасники висловилися, можна порадіти з двох приводів. Перший - серйозний. В повідомленнях нічого немає про виконання політичної частини Мінських домовленостей (хоча буде дивно, якщо щонайменше путін про це не говорив). Можливо, усі зрозуміли, що до припинення кровопролиття немає про що більше говорити. Хочеться вірити.


Другий привід - це задоволення від того, що офіційне повідомлення України за підсумками телефонної розмови не дуже відрізняється від спільного повідомлення Франції та Німеччини. Росте українська дипломатія!

Хоча нюанси є.

По-перше, на диво спільний прес-реліз Франції та Німеччини докладніший, ніж українське повідомлення. Напевно, їм більше потрібно.

А, по-друге, Франція, Німеччина та росія не помітили того, що, як сказано в повідомленні адміністрації українського президента, «Петро Порошенко наголосив на важливості введення на Донбас миротворчої місії ООН».

Я нічого не стверджую, цілком може бути, що Петро Порошенко таки на чомусь наголошував. Але, очевидно, інші лідери не придали цьому жодного значення. І я їх розумію, бо щойно 9 липня президент України приймав генсека ООН і нічого не говорив на цю тему. Про залучення ООН до вирішення гуманітарних питань - говорив. А про миротворчу місію ООН - ні. Нічого не знайдете ви з цього питання і на сайті МЗС України. Нічого за останні півроку-рік. А переконати розумних співрозмовників у тому, що для тебе важливо щось, чим ти насправді не займаєшся, дуже важко.

Важко у нашого президента з формулюванням нових перспективних і дієвих ідей.

Тому теленормандія вкотре домовилась про те, про що домовилась раніше.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото president.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.