Не про полонених. Про нашу владу
- Подробности
- Опубликовано 30.12.2017 13:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 1477
Зрозуміло, що трансляція усього, що стосувалось процедури повернення полонених на усіх каналах новин, не могла бути незрежисованою. Зрозуміло ким і чому.
Маю кілька питань з цього приводу:
- Чому подібним чином у нас не висвітлюється, наприклад, ротація військових підрозділів в зоні АТО? Чому не транслюють повернення до місць дислокації бригад, батальйонів і т. д., які з честю виконали бойове завдання і організовано повернулися на свої бази? Де прямі включення з мітингів на честь героїчних бойових частин, де виступи на цих мітингах тих, хто лізли в камери під час повернення полонених? Чому в результаті у нас героїзується не солдат, який виконав бойовий наказ, а політики, які за гроші громадян виконують свою роботу?
- Чому керівники держави і провладні політики, які так притягували увагу камер під час повернення полонених, не бувають на похоронах загиблих на війні?
- Чому ЗМІ висвітлюють роль влади у привітанні визволених з полону, але не розповідають про те, як буде зараховано страховий/трудовий стаж звільнених з полону, як їм буде нарахована заробітна плата та інші компенсаційні виплати за період перебування в полоні? Як, за який рахунок і ким вирішуватимуться їх інші соціально-економічні проблеми? Чи пройшли вони медогляд перед транспортуванням через пів країни? Чи результати цього медогляду будуть достатні для оформлення інвалідності у тих випадках, де це потрібно?
- Чому визволені з полону, серед яких вже на наступний день «пильне СБУ» виявляє 14 дезертирів і наразі поки не виявляє жодного завербованого росіянами, зустрічаються з президентом України? Хто хоча би опитав/допитав цих людей перед тим, як дозволити вільне спілкування з особою, якій надано державну охорону? Хто взяв на себе ризик за цей піар?
Відразу перепрошую за останній абзац у всіх чесних і порядних людей, яких визволили з російського полону, і їх рідних та близьких. Це не конкретно про когось з вас. Але повністю виключити те, що серед наших співвітчизників могли бути завербовані росіянами, ми не можемо. Не маємо права. Адже в умовах збройного конфлікту все ж таки краще хоч такий верховний головнокомандувач, якого маємо, ніж ніякого.
Але міркування про державу - ніщо. Імідж - усе.
P.S. Ще дрібне питання (чисто для себе) - а що тепер військовослужбовці, перебуваючи в приміщенні на зібраннях та нарадах, не повинні знімати головний убір?
Bohdan Yaremenko, facebook.com
Фото Reuters
Также из этой категории...

ПР - облико морале! Ферштейн?
2 нояб. 2012 г.

Пристрасті по Ілларіонову
18 мар. 2014 г.

Колами по воді пішли публікації...
4 янв. 2017 г.
Набирающие популярность...

Сьогодні держсекретар США Ентоні Блінкен...
15 мая 2022 г.

Голова ГО «Всеукраїнська асоціація підприємців...
17 мая 2022 г.

Почему Гетманцев должен уйти и...
21 мая 2022 г.
Последние новости
21.05.2022 13:49
О роли иконы украинского сопротивления15.05.2022 21:55
Один из секретов нашей победы15.05.2022 21:02
Про Південь, і не тільки15.05.2022 20:44
О всеобщей озабоченности «мировым продовольственным кризисом»Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов
Комментарии