​Скільки ще дивитися цей президентський серіал?

Схоже, що для агента «Лоліта» справжні неприємності тільки починаються. Огида стає основним відчуттям, яке він викликає у західних політиків. Ненависть - в українців. У наступних серіях цього бридкого трешу ми побачимо серії:

«Небажання Заходу давати гроші на реформи в Україні - зрада Майдану!»;

«Популісти і агенти фсб атакують президента»;

«Більшовики - загроза більша, ніж корупціонери. Президент йде на вибори»;

«Президент миру тисне руку і вітає з перемогою на виборах лідерів ОРДЛО»;

«росія - наш головний економічний партнер. Президент миру підписує газові контракти з рф і рятує економіку України, твердо розправившись з популістами і більшовиками»;

«Захід - нам не друг! Президент розриває угоду про асоціацію з ЕС, Україна втрачає безвіз»;

«Олексій Порошенко створює партію молодих геніїв і оголошує війну старим елітам»...

Готові подивитись це кіно ще 26 років?

Vladislav Olenchenko, facebook.com

Фото ukrreporter.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.