​Достроковий розпуск ВР - потенційна афера влади

Цей матеріал було відзнято за кілька хвилин до того, як парламент визначився з остаточною датою інавгурації. Тепер, коли вона відома, в переможців президентських перегонів з’являється велика спокуса розпустити парламент і призначити позачергові вибори.


Так, нинішній склад ВР давно вже всім осточортів і розігнати депутатів - ледь не обов’язок нової влади. Але це лише емоційний бік справи. Якщо ж поглянути на раціональну сторону, то виявляється, що жодних юридичних підстав для розпуску парламенту не існує. І як тут бути? Чи не є нинішня політична ситуація тим переломним моментом, коли «революційна доцільність» може бути вищою за встановлені правові норми, бо як інакше зламати систему, діючи за правилами самої системи?

На ці та інші питання шукали відповідь Володимир Тетерук з Суддею Конституційного Суду у відставці Віктором Шишкіним.

Фото з відеоролику Я-UA ТВ канал



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.