​Про телеканал «Рада»

Верховна Рада прийняла постанову №7739, якою забороняє трансляцію засідань Верховної Ради під час воєнного стану.


Дійсно, навіщо показувати громадянам, як депутати ходять по залу, розмовляють, не слухають виступаючих, як це було 30 серпня, коли голосували за використання грошей з дорожнього фонду, які передбачались під час війни для військових та сплати боргів. На аргументацію опонентів такого рішення ніхто навіть не звертав уваги, хоча мова йшла про ЗСУ.

Коли парламенти іноземних країн обговорюють надання озброєння, грошей Україні, там точно ніхто з депутатів не бігає по залі, не займається своїми справами, як це відбувається у залі Верховної Ради. Таке неподобство український народ не має бачити, бо це заважатиме цим неподобством займатись, включно з голосуванням за законопроекти, які не мають жодного стосунки до війни.

Телеканал «Рада» був створений саме для висвітлення діяльності Верховної Ради, яка передбачала і пряму трансляцію засідань ВР. Але чинна влада вирішила цей телеканал реформувати, тобто приватизувати для своїх інформаційних потреб у грудні 2021 року і почала фактично перетворювати телеканал «Рада»на телеканал СН(Слуг народу).

А тепер взагалі вирішили позбавити громадян можливості бачити, чим ВР займається реально, навіть у записі.

Тому, пропозиція наступна, якщо телеканал «Рада» не працює за своїм призначенням, закрийте його, щоб бюджет не витрачав 500 млн. грн. на рік, якщо не помиляюсь. Назвіть телеканал «Слуга народу», утримуйте за свої гроші і ніяких проблем. Ця порада, насправді, убезпечить у скорому майбутньому всіх, хто мав відношення до цих дій, нести відповідальність і мати проблеми.

Бо згадаєте мої слова, все це матиме наслідки, як би хтось не гадав, що він у владі навічно, таких вже було достатньо і в Україні, і у світі. І чим вони всі закінчили, варто не забувати.

Віталій Бала, facebook.com

Фото Getty Images



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 21 грудня обговорив наступні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.