​Коломойський загрався


Я сам з Дніпра. І працював з багатьма дніпрянами — з Л.Кучмою, Ю.Тимошенко, Б.Філатовим і Г.Корбаном. І ніколи з І.Коломойським, хоча ми знайомі майже 30 років.

Тому що поруч з ІВК постійно відчуваєш, що тебе або вже використали і підставили, або ось-ось це зроблять.

Коломойський — гравець. Так, він добре грає у шахи та карти. Але він гравець по життю — азартний, вигадливий, підступний.

Спочатку він бажав грошей. Отримав і відразу забажав поваги. Отримав і відчув, що бажає впливу. Отримав і зрозумів, що єдиний сенс — це бути найвпливовішим. Тобто, бути впливовішім за публічних політиків. Але це щось дуже схоже на дурні бажання бабки, яка задовбала ними Золоту Рибку.

Бо в Україні, щоб стати найвпливовішім, такі треба вийти перед електоратом і виконати щось на зразок шлюбного танцю. З-за лаштунків не вийде, як ні намагайся. Але подібні намагання будуть дуже дратувати офіційних політиків.

У Коломойського були оригінальні політичні проекти. Наприклад, коли він фінансував «Свободу» з її антисемітськими висловлюваннями — це було феєрично. І коли він перетворив сідєльця і тіньового бізнесмена В.Рабіновича на помітного публічного політика — теж вражало. Але Коломойський ніколи не володів проектом «Всю владу — 95 кварталу!». Так, на процес впливав, особливо на початку, але власником не був, знаю це зсередини.

Я співчував І.Коломойському, коли його почав пресувати президент Порошенко. Тому що у 2014 році Коломойський разом з командою зробили дуже багато, щоб протистояти експансії росії. Але у 2019 ІВК вирахував, що рф обов’язково нападе, але, як і багато хто в світі, помилково вирішив, що Україна не витримає. І почав публічно закликати, що «росії треба піти назустріч». А ще ІВК потрапив під слідство як порушник законів США.

Як наслідок, Коломойський втратив Україну, не домігся пробачення від рф, став злочинцем для США і не встиг сховатися в Ізраїлі. І коли зараз, напередодні візиту президента Зеленського до Штатів, знадобився наочний приклад боротьби з корупцією, то Коломойський виграв цей кастинг без жодної конкуренції.

Що відбувається, якщо азартний гравець продовжує грати і постійно підвищує ставки? У якійсь момент він програє все. Ігор Коломойський має не дуже приємну можливість пересвідчитися в цьому на власному досвіді.

Мова про втрату грошей і впливовості, а не свободи. Бо юридично довести, що він порушив закон, практично неможливо. Так, в Україні це нікого не зупиняло, але ІВК напевно зможе домовитися.

А колись він власноруч (!) написав частину програми партії «Укроп», і там було про правову державу. Написав, але реалізувати навіть не спробував...

Олександр Кочетков, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.