​Влада вичерпалася повністю


Читаю наші плани чи то перемоги, чи то миру, жоден з яких не підлягає виконанню, бо вони спрямовані назовні, до партнерів, а не до України.

Слухаю, як наш Верховний Головнокомандувач сміливо посилає ворога на прес-конференції, замість того, щоб тихенько підготувати і нанести йому відчутний удар.

А тут ще фактичний ультиматум партнерам — «Не погодимося на будь-які гарантії безпеки, крім членства у НАТО!». Наче нам його, те членство, хтось пропонує.

Це все від безсилля та відсутності перспективних ідей. Це реакція особи, яка загнана у глухий кут та ще й гранично втомлена. І ротація командування у ЗСУ — лише зовнішнє, а не сутнісне. І я не певен, що Михайлу Драпатому вдасться швидко провести якісь зміни, що помітно покращать бойову роботу, навіть якщо такі задуми в нього є.

Ситуацію ускладнює, що оточення Дональда Трампа, судячи з декількох перенесень візиту до Штатів, не хоче мати неформальних стосунків з Андрієм Єрмаком, якого Володимир Зеленський вперто позиціонує як свою абсолютно довірену людину по всіх питаннях.

Це криза жанру, як кажуть у шоубізі. Наша влада втратила адекватність ситуації, яку мала на початку повномасштабного вторгнення. І саме тому нашому президентові тоді аплодували парламенти світу. А зараз помінялося майже все, окрім підходів української влади, де піар превалює над ефективністю, а вимоги до партнерів — над власною відповідальністю.

При цьому, наша влада вже іншою не стане, це фізично неможливо, як неможливо повернути минуле. З іншого боку, очільники країни категорично не готові на якесь серйозне оновлення, бо щиро вважають себе найкращими у світі. До того ж, частина можновладців побоюється, що у нової влади до них будуть надто великі претензії. Тому ні виборів, ні заміни головних топ-менеджерів країни як результат усвідомлення катастрофічної ситуації не відбудеться.

Це можливо лише під зовнішнім тиском. Фактично, зовнішній вплив — єдиний робочий сценарій, хоча він буде останнім кроком у похованні суб’єктності України. Біда у тому, що українські висуванці Заходу ризикують виявитися таким ж неадекватними і дрібними за масштабом, як і попередники.

Тому якщо й перетворюватися на слухняних виконавців, то краще свідомо і відкрито, без імітації демократичних процесів. А просто самим запрошувати до Києва варягів на княжіння, це розумно і цілком вкладається у національну традицію, Інститут пам’яті підтвердить.

Олександр Кочетков, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Олександра Кочеткова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.